אחלה של טיולי בר מצווה

אחי הקטן יוצא בשבוע הבא לטיולי בר מצווה. אני זוכר שהטיולים שלי בבית הספר היו דבר שכולם ציפו לו בשקיקה. בבוקר, לפני היציאה, המורה הייתה מקריאה את רשימת השמות של התלמידים ודואגת שלכולם יש מספיק מים ושלכולם יש כובעים. באוטובוס היינו רבים על המקום ליד החלון והיינו אוכלים את כל החטיפים שהבאנו למשך כל טיולי בר מצווה, והיינו מעיפים דברים אחד על השני ומלכלכים באוטובוס. כל אחד ציפה בשקיקה לאותם טיולי בר מצווה.

תמיד היו מספר חבר'ה שלא היה להם כובע או מים, אז למורה תמיד היו מספר כובעים. למזלם תמיד יש ג'ריקנים מלאים במים, שכמובן אנחנו היינו סוחבים במשך טיולי בר מצווה. היינו תמיד נוסעים למקום שבו צריך ללכת הרבה ותמיד היינו מגיעים למדרגות תלולות שבהן היה מישהו שפחד לעלות. לפעמים היה מישהו שהיה חוטף מכת שמש בגלל שהוריד את הכובע או לא שתה מספיק, אז דאגתי שלאחי הקטן יהיו שלושה כובעים ונתתי לו גם טיפים כדי שידע שמתי שהוא מטייל טיולי בר מצווה, הוא צריך ליהנות.

כיום, באוניברסיטה, לא הרבה השתנה. כל בוקר המרצה מקריא את רשימת התלמידים, דואג שלכולם יהיה הספר הנחוץ לשיעור ושכולם יבינו מה הוא מנסה להסביר. במשך שלושת השנים שאנחנו לומדים שם, זה כמו טיולי בר מצווה שבו אנחנו הולכים והולכים.. וגם לא לשכוח מטקס זריקת ה- כובעים המפורסם בסיום הלמידה לתואר. שכנעתי את אחי הקטן שלמרות שאולי יהיה חם והוא יצטרך ללכת הרבה, שסך הכול טיולי בר מצווה זה דבר מהנה.

כשחזר מאותם טיולי בר מצווה, אחי הקטן סיפר לי שנפל בגורלו לסחוב את הג'ריקן עם המים ושלמורה לא היו כובעים לתת לאלה שלא הביאו, אז הוא נתן שניים משלו. שמחתי שהבאתי לו אותם, כי ידעתי שמישהו יזדקק להם בזמן טיולי בר מצווה.

כתובה

מסמך שנקרא כתובה הוא מסורתי לחלק אינטגרלי של טקס החתונה היהודי. זו כתובה המודרנית הפכה גם מנהג פופולרי יותר ויותר עבור מי שאינם מסורתיים, כמו גם חתונות. הכתובה היא חוזה הנישואין היהודי ייכתבו על ידי בני הזוג, שאושר על ידי הרב שלהם חתום מול 2 עדים. כתובות יצרו לעתים קרובות עם אמנות מקורית לצד הטקסט יהיה מאוחר יותר להיות ממוסגרת להיות מוצג בבית של בני הזוג נשואים. כתובה המודרנית היא ההבטחה של הבעל לדאוג לאשתו ולילדיו עתידם בכל ההיבטים, רגשית וכלכלית. זהו גם המקום בו בני הזוג יכולים לבטא את נדריהם של אהבה ומסירות אחד לשני. זוגות רבים היום, כמו לכתוב החתונה שלהם נדרים זה לזה כתובות הן מקום נהדר כדי להקליט אותם, כך שאתה תמיד יהיה תזכורת יפה של רגשות עמוקים של אהבה וכבוד אחד לשני.

היום כתובות מודרניות יכול להתבצע עבור כל זוג אשר עומדים להתחתן. אתה לא צריך להיות יהודי או מסורתי בכל דרך שהיא. כתובה המודרנית יכולה לשמש זוג של אמונה כלשהי, רקע נטייה מינית. למעשה כל אחד יכול לקנות מנהג כתובה באינטרנט. מציאת עיצוב מושלם כתובה וטקסט יכול להיות אחד ההכנות מהנה ביותר של החתן והכלה כפי שהם להוביל עד יום מיוחד גדול שלהם.

הפופולאריות של כתובה המודרנית גדל מאוד כאמנים יותר ויצירתית יותר לא מסורתיים אנשים הם בעצם בוחרים ליישם את הכישרון שלהם ואת היצירתיות ביצירת כתובות ייחודיות ומודרניות. ניתן למצוא יצירות אמנות שלהם שונים בחנויות המתנות, אתרי אינטרנט ואפילו לסטודיו. לא רק בקהילות היהודיות אתה יכול לראות אמנים כתובה, אבל עכשיו הרבה אמנים מרקעים שונים באמצעות כתובה כמדיום יצירתי.

סיבה נוספת מדוע כתובה המודרני הפך פופולרי יותר הוא פרסום באמצעות התקשורת. אתם בטח ראיתם סרט עם סצנה של זוג מתחתנים ויש להם לחתום על כתובות שלהם. זו עשויה להיות הפעם הראשונה שראית זה צימוד של מסורות נישואין אמנות. לאחר החתימה על הכתובה, ולאחר מכן אחרי הטקס כתובה תינתן לכלה או לאם הכלה למשמרת. בדרך כלל זה תלוי על קיר ביתו של זוג צעיר לתלות על הקיר שלהם לאורך כל שאר חיי הנישואים שלהם.

אוהלים

ישנם אוהלים חשובים שאתה צריך לשקול בעת בחירת האוהל הנכון. אם לא לשים לב אלה, אתה טוב מאוד יכול להיות מאוכזב לחלוטין עם הבחירה שלך ואת טיול קמפינג באמצעות אוהל. גודל הגורם החשוב ביותר שיש להביא בחשבון הוא הגודל. וכמו כן, אנא, לא להסתמך על אוהלים של היצרן עבור מספר אנשים אשר יתאימו באוהל. מעט מאוד אנשים שמחים כאשר באמצעות אוהל אדם במשך ארבעה אנשים. ראשית, להבין את הגודל האמיתי תצטרך עבור מספר אנשים אשר יהיו ישנים בו. תשתמש מזרן מתנפח, שקי שינה, וכו '? הנח המצעים שלך ואז להחליט אם אתה צריך שטח נוסף עבור ציוד וכו 'כמו כן זה הכרחי כדי להיות מסוגל לעמוד בתוך אוהלים כי רבים אינם גבוהים מספיק בשביל זה.

ברגע שיש לך נקבע על דרישות הגודל הדרוש, אז תדע בגודל של אוהל תצטרך. קלות הגדרת רוב האנשים לא רוצים לבזבז זמן רב בהקמת האוהל שלהם, במיוחד אם הם לא חוו החניכים. אוהלים חלקם קל מאוד להגדיר ואחרים לא. חלקם מעוצבים כך רק אדם אחד יכול להגדיר את זה לבד, אחרים דורשים שני אנשים. שוב, לא להסתמך על כמה זמן היצרן אומר שזה ייקח. קראו את הביקורות על מה שאחרים אומרים על כמה זמן זה ייקח וכמה קשה להגדיר. כמו כן, ברגע שאתה בוחר אוהלים, תרגול הגדרת אותו בבית לפני שאתם יוצאים לטיול מחנאות שלך. בדרך כלל זה הרבה יותר קל בסיבוב השני.

 אתה לא רוצה להתחיל טיול מחנאות שלך להתווכח על איך לשים את האוהל למעלה. איך ובכן האם זה שמור את האלמנטים הפונקציה החשובה ביותר של אוהלים היא לאפשר לך לישון בנוחות לשמור על אלמנטים החוצה. אם האוהל לא יעמוד הרוח והגשם, זה לא מאוד שימושי. אז לקרוא מה אחרים אומרים על איך האוהל מבצעת במזג אוויר סגרירי. מילה של זהירות כאן, גרם אחד של מניעה שווה קילוגרם של ריפוי. ישנם מספר מוצרים זמינים לפנות את התפרים של אוהלים זה יעזור למנוע דליפות. לכן, כאשר אתם עושים לרוץ התרגול של הקמת אוהל שלך, להחיל את אחד המוצרים האלה כדי תפר כל באוהל ולאפשר לו להתייבש היטב. משקל גדול יותר המרחק יהיה לך לשאת את אוהל, כך חשוב יותר המשקל של האוהל.

 ברור, אם אתם תרמילאים, אוהלים הופך להיות חשוב מאוד. אבל גם אם אתה רק לשאת אותו מן המכונית אל המחנה, אתה רוצה שזה יהיה לניהול. שוב, להפעיל את התרגול להקים את האוהל יאפשר לך לראות כמה קל להזיז אותו מסביב. מחיר אהל למרבה הצער, עבור רובנו, מחיר האוהל הוא גורם חשוב. אבל אין להניח כי יותר יקר אוהל, טוב יותר את האוהל. יש לקוות שככל שאתה מתכנן להשתמש האוהל, ככל שאתה יכול להרשות לעצמו להוציא על זה. מלבד מספר הפעמים תשתמש אוהל שלך, שקול את הזמנים של השנה תשתמש בו. רוב האוהלים הם שלושה אוהלים העונה, כלומר הם נועדו לשמש כאשר אין קור קיצוניים. ישנם ארבעה אוהלים העונה, אך אלה יקרים יותר, כמו שהיית מצפה.

 לסיכום, חשוב לתכנן מראש בעת קביעת את האוהל הכי טוב בשבילך. חשוב גם לעשות מחקר קטן באינטרנט כדי לברר מה בעלי האוהלים אתה שוקל לומר על חוויותיהם עם אוהלים אלה. ברגע שיש לך לעשות את שיעורי הבית שלך, אתה יכול לקבל ביטחון כי אתה רוכש את האוהל יהיה את האוהל הכי טוב בשבילך.

עיצוב אירועים

כיום, מעצבי החתונה יש ביקוש ורוב אלה מתכננים להתחתן מבקשים את עזרתם. הסיבה לכך היא מעצבי החתונה יש את היכולת לבצע עיצוב אירועים מלהיות רק מעצב רכז. הם די מפורט הרבה שומרים את דעתם על בעיות אפשריות העלולות להתעורר, כדי למנוע את זה ועדיין לשמור היום יום מיוחד מאוד. מעצבים חתונה כי הם בדרך כלל להיות נשכר על ידי אנשים עשירים לפני הם גם התייעצו על ידי אלה מהמעמד הבינוני. שוב, את היכולת של המעצב לתכנן מראש של הדברים הוא מה שעושה אותם ייחודי מאוד מועיל לך. אם היית הכלה שכבר לפני הנישואין עצבנות אז היית צריך את עזרתו של עיצוב אירועים.

מכיוון שאתה מאבד פוקוס, התוכניות שיש לך עיצוב אירועים לא יכול להתבצע בגלל היותו צד במעקב. מהו טוב על ה מעצב האירועים היא שהם לא רק הולכים לתכנן את האירוע אבל הם יצירתיים מספיק כדי להפוך את החתונה החלום שלך התגשם, או לפחות לעזור לך לבטא את זה כמו שצריך. הם היו להמשיג על צבע ערכת הנושא, מעדיפה עיצוב אירועים. עם הדרך שבה מעצב האירועים דואג לצרכים החתונה שלך, הם לעולם לא מצליחים לעשות את האירוע שלכם להשאיר רושם חיובי מאוד ובלתי נשכחת לא רק אתה אלא גם עבור האורחים שלכם. אבל לזכור שזה החתונה שלכם. התפקיד היחיד של המעצב היא לעזור לך לבצע את החתונה החלום שלך.

היית צריך תקשורת טובה עם המעצב שלך, כך שהוא יוכל להיות מושג על מה אתה רוצה לעשות דברים לעבוד בשבילך. דיון עם מעצב יכלול את הנושא שאתה רוצה, מוטיב הצבע, עיצוב אירועים וכו'. מעצב הוא מקפיד מאוד בכל הנוגע לפרטים כך שאולי אתה צריך לדון גם את המוזיקה שאתה רוצה לשחק ביום החתונה ואפילו את זמן החתונה. הסיבה לכך היא שהוא צריך רעיון על מצב הרוח, כי אתה רוצה להגדיר. וייתכן שתצטרך להביא אותו לאצטדיון כך הוא יצטרך עיצוב אירועים של איך היה מקום דברים ביחד.

הוא היה בשלב מוקדם לחזות מה האירוע ייראה באמצעות חומרים שונים. תגיד לו את הדבר המדויק הרצוי והוא יהיה להניח את כל הקלפים העיצוב בשבילך. איך היית יודע אם מעצב לך שכר טוב? התשובה היא כי אם הוא מטפל בעניינים עצמו או אישית בדיקת כל האפשרויות עיצוב אירועים, אז אתה לא צריך לשאול. כבר יש לך זהב על הידיים. אתה יכול להשקיע יותר על ידי לשכור מעצב האירועים אבל אתה תהיה הלחץ ללא כל תיאום ועיצוב בגלל שיש לך אותו לעשות את העבודה בשבילך. אתם באמת נהנים על שכירת אותם על ידי הפיכת החתונה שלכם אירוע משמעותי מאוד, כי עיצוב אירועים יישאר במוחם של כל האורחים.

איפור כלות לחתונה

לכל אישה איפור כלות, החתונה שלה היא רק על האירוע החשוב ביותר בחייה. כל אישה תלך קיצונית כלשהי להיראות במיטבה ביום המיוחד הזה. בעבר, חברים וקרובי משפחה מילאו תפקיד חשוב, ברוטב את הכלה בבגדי כל בה. כיום, מעשה שהוא הפקיד מקצוע, הלומדים לפרט כל דקה של הופעה של הכלה – זכות מן התלבושת כלה דרך התסרוקת שלה לצבע הלק שלה. איפור כלות הוא חלק חיוני של המראה של הכלה. יחד עם מגוון מדהים של תכשיטים לה שמלת החתונה שלה מרהיב, הם קוסמטיים איפור תסרוקת לעשות לסובב ראשים. חשוב להשתמש באיפור זה הולך טוב עם תכונות של הכלה ועור.

איפור כלות הודית היא מסנוור ולא עם הכחולים וזהובים שולט, אבל זה צריך לזכור כי פאר צבעוניים כאלה צריך לשפר במקום להכניע את הזוהר של הכלה. איפור צריך להיות עדין מספיק כדי לכסות את כל הפגמים ועם זאת להדגיש הנקודות החזקות של הכלה לטובתה. מאז איפור כלות היום, הרבה יותר חשוב ממה שהיה בימים הסבתות שלנו, הנה כמה טיפים שיעזרו לך לאורך הדרך.

חשבו שיש האיפור כלות נעשה בצורה מקצועית. לעומת זאת, אם תבחר לעשות זאת בעצמך, יש להתייעץ עם מומחה וללמוד מה שצריך. בקשו עצות כיצד להשיג את המראה "מושלמת. "בחר את הבסיס קל ביותר שניתן, תוך עדיין מקבל את החשיפה שאתה צריך. יסודות כבדים ניכרים למדי. האם הגבות שלך קמור 3-5 ימים לפני החתונה. ייתכן שתיתקל קצת אדמומיות לאחר ההליך, איפור כלות יכול להיות קשה להסתיר. העיניים שלך מייצגים את נשמתך, וביום הזה לפחות, העיניים שלך יהיה ככל הנראה מלאות דמעות שמחה. הכן את העפעפיים עם בסיס עין צל או פודרה קטנה.

השתמשי במסקרה עמידה למים המאפשרת מעיל כל להתייבש במשך כמה שניות לפני יישום השכבה הבאה. אם אתה מצפה בוכה הרבה, להשאיר את הריסים התחתון נקי, זה ממזער הכתמה. היצמד בקול רך ועדין של השפתון, מאז צבעים נועזים או כהים. איפור כלות יכול להיות מהמם. זכרו להתאים את הגוונים של סומק שלך לאלה של השפתון שלך. קחו למשל את התאורה באזור שבו החתונה תתקיים. אם אתם להתחתן בשמש, ללכת על צבעים בהירים או רך. זה ייתן לעור זוהר ובריא בעדינות להגדיר תכונות שלך. אתה צריך לבדוק את האיפור כלות לפחות שבועיים לפני החתונה שלך כדי להשאיר זמן כדי לבצע את ההתאמות. זה היום שלך! אתה חייב להגדיר את העולם הסובב אותך על האש.

טבעות נישואין מגניבות

חתונה היא רגע בזמן כדי שתוכל לקבל משהו מיוחד עבור הגברת שלך מחכה במיוחד כשמדובר לספק את המתנה המושלמת של טבעת נישואים של נשים. טבעות נישואין מגיעים במגוון רחב של עיצובים, סגנונות עלות. בידיעה אשר טבעת נישואין מתאימה השותף שלך יכול להיות משימה מרתיעה במיוחד אם אתם מוגבלים בתקציב קטן. קודם כל, אתה צריך לשים לב מותאמים אישית עלות נמוכה טבעות נישואין הן לא הדבר הכי קל למצוא תכשיטנים. תכשיטנים מקומיים רוב מסוגלים לגבות סכומים מטורפים של כסף טבעות נישואין מנהג משלם. זאת, באמצעות חיפוש באינטרנט טבעת חתונה אישית, כי לא יעלה את כדור הארץ קל למצוא. הדבר הגדול על טבעות נישואין אישית היא העובדה שהם ייחודיים מכל טבעות נישואין אחרים כמו שהם נוצרים באמצעות רעיונות משלך מפרטים. הרבה אתרים באינטרנט עכשיו מציעים לך את היכולת להיות מסוגל לבנות טבעות החתונה שלך באינטרנט יש להם שנשלחו אליך בתוך כמה ימים של סיום.

טבעות נישואין משתלמת עוד מחשבה כאשר תבחר לקבל סוגים אלה של טבעות נישואין. אתם יכולים לבחור כל סגנון של טבעת הנישואין שאתה רוצה, הגזרה, פנינה וכל דבר אחר אתה רוצה להיות עם טבעת הנישואין שלך כדי להפוך אותו ייחודי ככל האפשר. הגורם המרכזי שצריך לוודא הוא שאתה לא עושה טבעת כי הוא יקר מדי בשבילך לקנות! "טבעת הזהב, המתכת היקרה ביותר מסמל את האהבה שלך הוא האלמנט החשוב ביותר בחיי. טבעת אין התחלה ואין סוף, המסמל את האהבה בינינו לעולם לא תיפסק. לי למקם אותו על האצבע סימן גלוי של נדרים שהפכו אותנו בעל ואישה. בסך הכל, טבעות נישואין הם מאוד מיוחד. קשה למצוא טבעות נישואין אידיאלי כי יש רק אתה כתוב על זה. מצא ייחודי טבעות נישואין מותאם אישית יכול להיות התשובה שאתה כבר מחפש כל הזמן הזה. טבעות נישואין יהיו שחוקים למשך שארית החיים שלך, כך שאתה צריך לדעת כיצד לבחור טבעות נישואין בזהירות. את טבעת הנישואין מסמלת שלושה דברים – את האישיות שלך, המחויבות שלך, סגנון האופנה שלך.

בחר את טבעת הנישואין הנכון יאפשר לך לבטא את האהבה המתמשכת, חד משמעית להפעיל אישיות נדירה החתן וגם הכלה. שלא כמו טבעת אירוסין צפוי בדרך כלל ששניכם חנות ביחד טבעת נישואין. נשים רבות כבר יודעים מה הם רוצים על טבעת הנישואין שלהם, אז לשבת ולדון באפשרויות שלך יכולים לעזור להבטיח כי טבעת הנישואין לך לבחור היא המתנה המושלמת פעם בחיים. אתה יכול להחליט על התאמת להקות או נפרדים. אפשר לקנות טבעות נישואין ביחד כך שהם מתאימים, אבל זה לא הכרחי. לדוגמה, אם אדם עוסק טבעת המופיעים נשי מדי הוא יכול לקבל דעה שונה מן האשה. התאמת טבעות נישואין שלך טבעת האירוסין. אנשים רבים תלבש טבעת האירוסין שלהם ואת טבעת הנישואים יחד. לאחר משהו כדי להתאים את זה יעזור לך להפוך את ההחלטה שלך. אולי אתה רוצה לבקר אותו תכשיטנים לך טבעת אירוסין, או לבדוק את זה כאשר אתה קניות עבור טבעות אירוסין. התאם את טבעת הנישואין תוך התחשבות רבה בחיי היומיום שלך.

טבעות צריך לפאר להדגיש את הידיים, לא לעכב אותם. אם אתה משתמש בידיים הרבה לעבודת כפיים ואתה לא רוצה את אבן שפשוף או לפגוע בטבעת, שקול הגדרה נמוך או אבן קשה. לעומת זאת, אם אתה חי חיים של פנאי אתה רוצה להתהדר יהלום מפואר שלך, לקבל את זה להגדיר גבוהה נוצץ ולתת לו לזרוח. כיצד לבחור אבן טבעת הנישואין שלך – מלבד רכישת טבעת הנישואין עם יהלום אתה יכול לשקול אבנים אחרות. תסתכל אל תוך המשמעויות של אבנים מסוימות את עמידות קשיות. איך לבחור את הלהקה טבעות נישואין – שלושת הפופולריים ביותר הם זהב צהוב, זהב לבן ופלטינה.

שמלת כלה נהדרת

החלטתם להתחתן, עכשיו מגיע החלק הקשה, את שמלת החתונה. אתה רוצה לקבל את שמלת החתונה המושלמת, עם זאת, הכסף היא דאגה. היו סבלניים חנות סביב כדי למצוא את שמלת הכלה שמתאימה לך ולתקציב שלך. אחרי הכל, אתה רוצה להיות בטוח שיש לך מספיק כסף בשביל כל הדברים האחרים תצטרך עבור יום החתונה שלך. רוב הכלות להיות בעלי תקציב מוגבל כשמדובר לקנות שמלת כלה. כי חתונות הן חוויה רגשית, קשה מאוד להגדיר תקציב עבור שמלת כלה ולדבוק בו. יתר על כן, זה יכול להיות זמן קשה למצוא כי שמלת כלה מושלמת עם תג המחיר מושלמת!

מומלץ תמיד שתבקר מקומות שונים כדי למצוא שמלת כלה שיהפכו יום החתונה שלך נפלא ולשמור על התקציב שלך על המסלול. האם השוואת מחירים ככל שאתה יכול לקבל עסקה טובה על שמלת כלה שעושה את יום החתונה שלך אחד לזכור. כן, זה דורש מחקר אך המאמצים שלך יתוגמלו. משאב נפלא לכלות חנויות לשקע כפי שהם לעתים קרובות יש מבחר רחב של שמלות חתונה גדולה במחירים מוזלים. יותר לעיתים קרובות, חנויות לשקע לשאת את שם המותג מעצב שמלות כלה במחירים שיכולים להתאים לתקציב שלך. עוד יותר, זו היא דרך מצוינת להציג את סגנונות האופנה האחרונה של שמלות חתונה.

הקפד לבדוק מכירות אישור. זה נפוץ מאוד עבור חנויות כלה יש אישור מכירות סוף השנה. זוהי דרך מצוינת עבור הכלה מתמצא לקנות שמלת כלה. יש מציאות יוצאת דופן ניתן למצוא כי הם פשוט יותר מדי טוב מכדי לוותר. למרות שרוב שמלות כלה שתמצא בבית המכירות אישור הם בסגנון בשנים קודמות, זה כמעט בלתי אפשרי עבור כל אחד לדעת כי שמלת כלה בא מאוסף השנים האחרונות. אם אתה חושב על זה, אף אחד לא יהיה אכפת בת כמה את שמלת החתונה, כל עוד אתה יפה ואתה מרגיש טוב ללבוש אותה.

בדוק המכירות בחנויות חתונה באזור שלך. פעמים רבות תוכלו למצוא מציאות רב שיסייע התקציב שלך להישאר על המסלול. אולי תגלו כי שמלת כלה מושלמת כי הוא על מכירת כל כך לא תצטרך לדאוג לגבי המחיר. עוד נקודה טובה על חנויות מקומיות החתונה היא כי לעיתים קרובות הם מאפשרים תוכניות הלוואה כך שתוכל לשלם עבור שמלת הכלה שלך לאורך זמן ולא בבת אחת. מכירות חצר ואפילו עיתונים ניתן משאבים מעולה למצוא שמלת כלה.

זה זמן רב שומר ואתה לא יודע, את שמלת הכלה תמצא אולי בדיוק אחד אתה כבר מחפש. למה לא להשתמש שמלת כלה מבית אמא או סבתא. זהו רעיון מצוין ויכול להוסיף להיבט הרגשי של החתונה שלך. אחרי הכל, לזכרו של ללבוש את שמלת החתונה, כי אמא שלך או סבתא לבשה ביום המיוחד שלהם יהיה יקר לכל החיים. אם אתה מוצא כי שמלת כלה היא לא בדיוק בסגנון שעלה בדעתך, למה לא לשנות את זה קצת על הסגנון שאתם רוצים!

שלום עולם!

ברוכים הבאים אל השלוחה – רשת בלוגים. זה הפוסט הראשון; אפשר למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל לכתוב.

"השלוחה" היא רשת בלוגים חדשה הפועלת על בסיס וורדפרס. כל אחד יכול לפתוח כאן בלוג בחינם. בינתיים הרשת בחיתולים וכוללת רק ערכת עיצוב אחת, אבל בקרוב יתווספו לכאן ערכות עיצוב נוספות לשימושכם, תוספים ופיצ'רים. בינתיים, אתם מוזמנים לפתוח לעצמכם בלוג ולהתחיל לכתוב.