איפור כלות לחתונה

לכל אישה איפור כלות, החתונה שלה היא רק על האירוע החשוב ביותר בחייה. כל אישה תלך קיצונית כלשהי להיראות במיטבה ביום המיוחד הזה. בעבר, חברים וקרובי משפחה מילאו תפקיד חשוב, ברוטב את הכלה בבגדי כל בה. כיום, מעשה שהוא הפקיד מקצוע, הלומדים לפרט כל דקה של הופעה של הכלה – זכות מן התלבושת כלה דרך התסרוקת שלה לצבע הלק שלה. איפור כלות הוא חלק חיוני של המראה של הכלה. יחד עם מגוון מדהים של תכשיטים לה שמלת החתונה שלה מרהיב, הם קוסמטיים איפור תסרוקת לעשות לסובב ראשים. חשוב להשתמש באיפור זה הולך טוב עם תכונות של הכלה ועור.

איפור כלות הודית היא מסנוור ולא עם הכחולים וזהובים שולט, אבל זה צריך לזכור כי פאר צבעוניים כאלה צריך לשפר במקום להכניע את הזוהר של הכלה. איפור צריך להיות עדין מספיק כדי לכסות את כל הפגמים ועם זאת להדגיש הנקודות החזקות של הכלה לטובתה. מאז איפור כלות היום, הרבה יותר חשוב ממה שהיה בימים הסבתות שלנו, הנה כמה טיפים שיעזרו לך לאורך הדרך.

חשבו שיש האיפור כלות נעשה בצורה מקצועית. לעומת זאת, אם תבחר לעשות זאת בעצמך, יש להתייעץ עם מומחה וללמוד מה שצריך. בקשו עצות כיצד להשיג את המראה "מושלמת. "בחר את הבסיס קל ביותר שניתן, תוך עדיין מקבל את החשיפה שאתה צריך. יסודות כבדים ניכרים למדי. האם הגבות שלך קמור 3-5 ימים לפני החתונה. ייתכן שתיתקל קצת אדמומיות לאחר ההליך, איפור כלות יכול להיות קשה להסתיר. העיניים שלך מייצגים את נשמתך, וביום הזה לפחות, העיניים שלך יהיה ככל הנראה מלאות דמעות שמחה. הכן את העפעפיים עם בסיס עין צל או פודרה קטנה.

השתמשי במסקרה עמידה למים המאפשרת מעיל כל להתייבש במשך כמה שניות לפני יישום השכבה הבאה. אם אתה מצפה בוכה הרבה, להשאיר את הריסים התחתון נקי, זה ממזער הכתמה. היצמד בקול רך ועדין של השפתון, מאז צבעים נועזים או כהים. איפור כלות יכול להיות מהמם. זכרו להתאים את הגוונים של סומק שלך לאלה של השפתון שלך. קחו למשל את התאורה באזור שבו החתונה תתקיים. אם אתם להתחתן בשמש, ללכת על צבעים בהירים או רך. זה ייתן לעור זוהר ובריא בעדינות להגדיר תכונות שלך. אתה צריך לבדוק את האיפור כלות לפחות שבועיים לפני החתונה שלך כדי להשאיר זמן כדי לבצע את ההתאמות. זה היום שלך! אתה חייב להגדיר את העולם הסובב אותך על האש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>