אוהלים

ישנם אוהלים חשובים שאתה צריך לשקול בעת בחירת האוהל הנכון. אם לא לשים לב אלה, אתה טוב מאוד יכול להיות מאוכזב לחלוטין עם הבחירה שלך ואת טיול קמפינג באמצעות אוהל. גודל הגורם החשוב ביותר שיש להביא בחשבון הוא הגודל. וכמו כן, אנא, לא להסתמך על אוהלים של היצרן עבור מספר אנשים אשר יתאימו באוהל. מעט מאוד אנשים שמחים כאשר באמצעות אוהל אדם במשך ארבעה אנשים. ראשית, להבין את הגודל האמיתי תצטרך עבור מספר אנשים אשר יהיו ישנים בו. תשתמש מזרן מתנפח, שקי שינה, וכו '? הנח המצעים שלך ואז להחליט אם אתה צריך שטח נוסף עבור ציוד וכו 'כמו כן זה הכרחי כדי להיות מסוגל לעמוד בתוך אוהלים כי רבים אינם גבוהים מספיק בשביל זה.

ברגע שיש לך נקבע על דרישות הגודל הדרוש, אז תדע בגודל של אוהל תצטרך. קלות הגדרת רוב האנשים לא רוצים לבזבז זמן רב בהקמת האוהל שלהם, במיוחד אם הם לא חוו החניכים. אוהלים חלקם קל מאוד להגדיר ואחרים לא. חלקם מעוצבים כך רק אדם אחד יכול להגדיר את זה לבד, אחרים דורשים שני אנשים. שוב, לא להסתמך על כמה זמן היצרן אומר שזה ייקח. קראו את הביקורות על מה שאחרים אומרים על כמה זמן זה ייקח וכמה קשה להגדיר. כמו כן, ברגע שאתה בוחר אוהלים, תרגול הגדרת אותו בבית לפני שאתם יוצאים לטיול מחנאות שלך. בדרך כלל זה הרבה יותר קל בסיבוב השני.

 אתה לא רוצה להתחיל טיול מחנאות שלך להתווכח על איך לשים את האוהל למעלה. איך ובכן האם זה שמור את האלמנטים הפונקציה החשובה ביותר של אוהלים היא לאפשר לך לישון בנוחות לשמור על אלמנטים החוצה. אם האוהל לא יעמוד הרוח והגשם, זה לא מאוד שימושי. אז לקרוא מה אחרים אומרים על איך האוהל מבצעת במזג אוויר סגרירי. מילה של זהירות כאן, גרם אחד של מניעה שווה קילוגרם של ריפוי. ישנם מספר מוצרים זמינים לפנות את התפרים של אוהלים זה יעזור למנוע דליפות. לכן, כאשר אתם עושים לרוץ התרגול של הקמת אוהל שלך, להחיל את אחד המוצרים האלה כדי תפר כל באוהל ולאפשר לו להתייבש היטב. משקל גדול יותר המרחק יהיה לך לשאת את אוהל, כך חשוב יותר המשקל של האוהל.

 ברור, אם אתם תרמילאים, אוהלים הופך להיות חשוב מאוד. אבל גם אם אתה רק לשאת אותו מן המכונית אל המחנה, אתה רוצה שזה יהיה לניהול. שוב, להפעיל את התרגול להקים את האוהל יאפשר לך לראות כמה קל להזיז אותו מסביב. מחיר אהל למרבה הצער, עבור רובנו, מחיר האוהל הוא גורם חשוב. אבל אין להניח כי יותר יקר אוהל, טוב יותר את האוהל. יש לקוות שככל שאתה מתכנן להשתמש האוהל, ככל שאתה יכול להרשות לעצמו להוציא על זה. מלבד מספר הפעמים תשתמש אוהל שלך, שקול את הזמנים של השנה תשתמש בו. רוב האוהלים הם שלושה אוהלים העונה, כלומר הם נועדו לשמש כאשר אין קור קיצוניים. ישנם ארבעה אוהלים העונה, אך אלה יקרים יותר, כמו שהיית מצפה.

 לסיכום, חשוב לתכנן מראש בעת קביעת את האוהל הכי טוב בשבילך. חשוב גם לעשות מחקר קטן באינטרנט כדי לברר מה בעלי האוהלים אתה שוקל לומר על חוויותיהם עם אוהלים אלה. ברגע שיש לך לעשות את שיעורי הבית שלך, אתה יכול לקבל ביטחון כי אתה רוכש את האוהל יהיה את האוהל הכי טוב בשבילך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>