כתובה

מסמך שנקרא כתובה הוא מסורתי לחלק אינטגרלי של טקס החתונה היהודי. זו כתובה המודרנית הפכה גם מנהג פופולרי יותר ויותר עבור מי שאינם מסורתיים, כמו גם חתונות. הכתובה היא חוזה הנישואין היהודי ייכתבו על ידי בני הזוג, שאושר על ידי הרב שלהם חתום מול 2 עדים. כתובות יצרו לעתים קרובות עם אמנות מקורית לצד הטקסט יהיה מאוחר יותר להיות ממוסגרת להיות מוצג בבית של בני הזוג נשואים. כתובה המודרנית היא ההבטחה של הבעל לדאוג לאשתו ולילדיו עתידם בכל ההיבטים, רגשית וכלכלית. זהו גם המקום בו בני הזוג יכולים לבטא את נדריהם של אהבה ומסירות אחד לשני. זוגות רבים היום, כמו לכתוב החתונה שלהם נדרים זה לזה כתובות הן מקום נהדר כדי להקליט אותם, כך שאתה תמיד יהיה תזכורת יפה של רגשות עמוקים של אהבה וכבוד אחד לשני.

היום כתובות מודרניות יכול להתבצע עבור כל זוג אשר עומדים להתחתן. אתה לא צריך להיות יהודי או מסורתי בכל דרך שהיא. כתובה המודרנית יכולה לשמש זוג של אמונה כלשהי, רקע נטייה מינית. למעשה כל אחד יכול לקנות מנהג כתובה באינטרנט. מציאת עיצוב מושלם כתובה וטקסט יכול להיות אחד ההכנות מהנה ביותר של החתן והכלה כפי שהם להוביל עד יום מיוחד גדול שלהם.

הפופולאריות של כתובה המודרנית גדל מאוד כאמנים יותר ויצירתית יותר לא מסורתיים אנשים הם בעצם בוחרים ליישם את הכישרון שלהם ואת היצירתיות ביצירת כתובות ייחודיות ומודרניות. ניתן למצוא יצירות אמנות שלהם שונים בחנויות המתנות, אתרי אינטרנט ואפילו לסטודיו. לא רק בקהילות היהודיות אתה יכול לראות אמנים כתובה, אבל עכשיו הרבה אמנים מרקעים שונים באמצעות כתובה כמדיום יצירתי.

סיבה נוספת מדוע כתובה המודרני הפך פופולרי יותר הוא פרסום באמצעות התקשורת. אתם בטח ראיתם סרט עם סצנה של זוג מתחתנים ויש להם לחתום על כתובות שלהם. זו עשויה להיות הפעם הראשונה שראית זה צימוד של מסורות נישואין אמנות. לאחר החתימה על הכתובה, ולאחר מכן אחרי הטקס כתובה תינתן לכלה או לאם הכלה למשמרת. בדרך כלל זה תלוי על קיר ביתו של זוג צעיר לתלות על הקיר שלהם לאורך כל שאר חיי הנישואים שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>